>

Wielkanoc coraz bliżej… Wszystkich, których kusi Wielkanoc w Szklarskiej Porębie, zapraszamy do naszego hotelu – to już ostatnia okazja!

To idealne miejsce na świąteczny wypoczynek zarówno dla miłośników sportów, jak i wypoczynku w spa. Jakie atrakcje czekają na Was podczas Wielkanocy w naszym hotelu?

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie 2017

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie

Wielkanoc w Szklarskiej Porębiehotel Pod Szrenicą zaprasza

Zapraszamy do naszego hotelu między 13.04 a 18.04. W tych dniach w ramach świątecznej oferty czekają na Was nie tylko wygodny nocleg i smaczne śniadanie, ale także obiadokolacja i obfite śniadanie wielkanocne. W Niedzielę, jak i Poniedziałek Wielkanocny, dostępny jest stół słodkości – z pewnością ucieszy małych i dużych łasuchów! Podczas pobytu będziecie mogli również uczestniczyć w biesiadzie grillowej oraz korzystać z naszego mini-spa.

Szklarska Poręba to również idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Czy najbardziej lubicie wędrówki, czy kolarstwo, czy nawet kajakarstwo górskie, w naszej okolicy znajdziecie odpowiednie do tego warunki!

Warsztaty Wielkanocne w MOKSIAL

A może zaczynacie Wasz urlop w Szklarskiej Porębie już w tym tygodniu? Jeżeli tak, zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych dla dzieci i dorosłych w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie! Dzięki tym warsztatom z pewnością rozwiniecie swoje twórcze zainteresowania i poczujecie magię tych wspaniałych, wiosennych świąt.

Podczas warsztatów „Wielkamoc… Wielkanoc” można będzie stworzyć wyjątkowe pisanki, używając technologii batiku i print eco. Uczestnicy warsztatów będą malować tylko przy użyciu naturalnych, roślinnych barwników! Będzie można również wykonać wielkanocne zające z naturalnych, ekologicznych materiałów.

W MOKSIAL odbędą się także warsztaty słomkarskie, prowadzone przez ukraińską artystkę ludową Mariję Iwanyszyn, to z kolei okazja, by poznać tradycyjną sztukę plecionki i wykonać własnoręcznie wielkanocne ozdoby ze słomy. Podczas zajęć „Filcaki-cudaki” nasi kreatywni goście będą mogli stworzyć ozdoby z filcu. Odbędą się również warsztaty z tworzenia kartek wielkanocnych.

Warto więc wziąć udział w warsztatach – są one bezpłatne, a wszystkie prace będziecie mogli zabrać do domu. Zapisać się można pod nr tel. 75 717 36 14.

Zapraszamy do wypoczynku w naszym hotelu i dobrej zabawy w gronie rodziny lub przyjaciół! To już ostatnia szansa, by zarezerwować pokój!

Aby przeżyć Wielkanoc w spokojnej atmosferze, nie zapomnijcie o wykupieniu odpowiednich ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu z konsultantem dobrej agencji ubezpieczeniowej, np. OneGlobe Insurance ze Szczecina!