>

Wyjazd w Karkonosze i cztery najpiękniejsze miejsca, które po prostu musisz zobaczyć!

Planujesz wyjazd w Karkonosze? Jeśli tak, przedstawiamy 4 miejsca, które śmiało możemy uznać za najpiękniejsze karkonoskie widoki. Zwiedzając je, nie zapomnij znaleźć sobie dobrego miejsca na nocleg w górach! Najlepszy hotel w Szklarskiej Porębie to Hotel pod Szrenicą.

Wyjazd w Karkonosze - 4 miejsca, które musisz zobaczyć

Wyjazd w Karkonosze – 4 miejsca, które musisz zobaczyć

Szrenica Szklarska Poręba i hotele w okolicy góry Szrenicy

Już wiesz, że Hotel Pod Szrenicą to idealne miejsce na nocleg w górach. A co wiesz o samej Szrenicy? Ten szczyt górski leży tam gdzie Szklarska Poręba, na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Widok ze Szrenicy na Karkonosze zapiera dech. Warto także zobaczyć ciekawe formy skalne o nazwach jak z bajki: Końskie Łby, Trzy Świnki i Twarożnik. W naszym Hotelu Pod Szrenicą możemy zapewnić naszym gościom bliskość tych atrakcji a ponadto hotel spa w Szklarskiej Porębie, których hotele Szklarska Poręba mają niewiele.

Złoty Widok – Hotel Szrenica

Wyjazd w góry nie byłby ten sam bez Złotego Widoku. Koniecznie musisz go zobaczyć, jeśli spędzasz wakacje w Szklarskiej Porębie. To próg skalny, wznoszący się 20 metrów nad doliną Kamiennej. Możesz z niego dostrzec pasmo Karkonoszy – przy ładnej pogodzie widać nawet Śnieżkę,z niektórych hoteli w Szklarskiej Porębie w trakcie noclegu w Szklarskiej Porębie także widać piękne góry.

Krucze Skały – Hotel w Szklarskiej Porębie

Będąc w naszym Hotelu w Szklarskiej Porębie możemy zwiedzać wiele wspaniałych parków i rezerwatów natury. Hotele Szklarska Poręba to nie tylko tani nocleg Karkonosze ale także wiele atrakcji. Te dwie granitowe skały nie są może najwyższe – mają po 30 metrów – ale roztacza się z nich wspaniały widok na Szklarską Porębę i Góry Izerskie. Będą z pewnością atrakcją dla osób lubiących bardziej aktywny wypoczynek w górach i tani nocleg w Karkonoszach. Są bowiem połączone mostem linowym – znajduje się nawet na nich Park Linowy.

Śnieżne Kotły – Szklarska Poręba Hotele

Dlaczego akurat „śnieżne kotły”? Od nawisów śniegu, który zalega na ich płaskich grzbietach aż do późnego lata. Mimo że spędzasz wakacje w polskich górach, te dwa kotły polodowcowe to przykład typowego krajobrazu… alpejskiego. Na krawędzi wielkiego Śnieżnego Kotła jest znajdziecie wiele punktów widokowych.

Przyjedź do Hotelu Pod Szrenica aby zobaczyć te wszystkie wspaniałe atrakcje na własne oczy. Wybierz tani nocleg w Szklarskiej Porębie i Szklarska Poręba hotele i pensjonaty a także hotele spa w Szklarskiej Porębie. Odwiedź wszystkie te piękne miejsca, a wakacje w Karkonoszach zostaną w Twojej pamięci na długo. A po zwiedzaniu? Szklarska Poręba to także wygodny nocleg, pyszna kolacja i spa – wszystko to oferuje Hotel pod Szrenicą w Szklarskiej Porębie. Wycieczkę do Szklarskiej Poręby dla dwóch osób możesz też… wygrać! Wystarczy przesłać zdjęcie z wakacji na nasz konkurs.

Pamiętaj więc, jeśli wyjazd w Karkonosze, to tylko do hotelu „Pod Szrenicą”!