>

Planujesz wyjazd z dzieckiem do Szklarskiej Poręby? Najważniejsze będzie znalezienie odpowiedniego noclegu, ponieważ to właśnie od niego zależy nasz komfort.

Szklarska Poręba to idealne miejsce na wypoczynek nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. 

Wyjazd z dzieckiem do Szklarskiej Poręby – gdzie przenocować?

Wyjazd z dzieckiem do Szklarskiej Poręby – gdzie przenocować?

Im mniejsze dziecko, tym więcej mamy problemów z organizacją wakacyjnych wyjazdów. Wobec tego wtedy, gdy planujemy wyjazd z dzieckiem do Szklarskiej Poręby, a nasza pociecha nie ma jeszcze trzech lat, musimy pamiętać o tym, aby wybrać właściwy nocleg Szklarska Poręba. To piękne miasto ma na szczęście wiele świetnych propozycji również dla najmłodszych turystów.

Co powinien oferować hotel przyjazny dziecku?

Najlepiej, aby wybrany hotel w Szklarskiej Porębie mógł zapewnić rodzicom podróżującym z dzieckiem odpowiednie sprzęty. Zaliczają się do nich, oczywiście, łóżeczko oraz wanienka. Pomocny będzie także czajnik. Dodatkowym atutem będą specjalne zabezpieczenia, na przykład zaślepki w kontaktach, podwyższające poziom bezpieczeństwa najmłodszych.

Plusem będzie też specjalny pokój zabaw oraz plac zabaw dla najmłodszych. Często rodzice pozwalają dzieciom zabrać na wyjazd niektóre zabawki, ale nie może być ich zbyt dużo, zwłaszcza wtedy, gdy nie jedzie się własnym autem. Dlatego zabawki i gry czekające na miejscu na pewno poprawią humor każdego malucha. Wtedy będzie mógł on spędzać długie godziny na zabawie. A gdy w hotelu będą jeszcze inne dzieci, rozrywki będzie jeszcze więcej!

Warto też zapytać, czy można liczyć na przygotowanie specjalnych posiłków w hotelowej restauracji. Wiele z nich ma w menu specjalne propozycje dla dzieci, na przykład lubiane przez nich frytki, nuggetsy, makarony na słodko czy naleśniki.

Wyjazd z dzieckiem do Szklarskiej Poręby – zapraszamy do naszego hotelu!

Dla wszystkich rodziców nastawionych na dobry nocleg w Szklarskiej Porębie razem z dziećmi przygotowaliśmy specjalną ofertę. W naszym hotelu Pod Szrenicą jesteśmy otwarci na gości w każdym wieku. Zależy nam na tym, aby każdy odwiedzający nasz hotel był w pełni zadowolony. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także Twoje wymagania!

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami – odpowiemy na nie dokładnie i wyczerpująco.

Po drodze do Szklarskiej Poręby nie zapomnijcie jednak o posiłku! Osobom podróżującym z dziećmi polecamy przystanek w Lubinie – restauracja Nowa Verona ma w menu wiele smakołyków dla najmłodszych.