>

Szklarska Poręba jest wyjątkowym miejscem na zimowy urlop. Jeżeli także szukasz ciekawego pomysłu na wypoczynek o tej porze roku, nie czekaj. Jak najszybciej zarezerwuj nocleg w Karkonoszach, aby mieć pewność, że komfortowy pokój będzie wtedy dostępny!

Zarezerwuj nocleg w Karkonoszach

Zarezerwuj nocleg w Karkonoszach

Zima to taka pora roku, która przede wszystkim kojarzona jest z nartami czy też snowboardem. W Szklarskiej Porębie oraz w okolicznych miejscowościach czeka wiele świetnych miejsc do szusowania po białym puchu. Jeżeli chodzi o snowboard i narty, Szklarska Poręba to kapitalne połączenie dla każdego, kto lubi spędzać czas w aktywny sposób samemu, ze swoimi znajomymi czy też z całą rodziną.

To jednak jeszcze nie wszystko, co czeka na gości Szklarskiej Poręby w ciągu zimowej pory. Jeżeli nie przepadasz za nartami i szukasz po prostu sposobu na wypoczynek, oderwanie się od codzienności, zapomnienie o stresującej pracy, w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie spa – Szklarska Poręba również ma do zaoferowania wiele takich miejsc. Można tam skorzystać z szeregu specjalnych zabiegów skoncentrowanych na wypoczynku, pięknie i zdrowiu. Wtedy będzie można naładować swoje wewnętrzne akumulatory i zapomnieć o stresie.

W naszym Hotelu pod Szrenicą mamy da naszych gości wiele wyjątkowych propozycji na zimę. Przygotowaliśmy również specjalne pakiety pobytowe, dzięki którym razem z nami narty w Szklarskiej Porębie mogą być jeszcze tańsze i bardziej atrakcyjne. Zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z naszymi pakietami obejmującymi dostęp do strefy spa. Wtedy po całym dniu spędzonym na stoku można spędzić czas na relaksie i przygotować się na kolejny fascynujący dzień. Oczywiście, jesteśmy także gotowi do pomocy wtedy, gdy chcą Państwo po prostu zrelaksować się i odpocząć w spa w górach czy też zjeść kolację w dobrej restauracji.

Zarezerwuj nocleg w Karkonoszach w hotelu Pod Szrenicą!

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować nocleg w Karkonoszach, nasz hotel zaprasza serdecznie do wykonania wcześniejszej rezerwacji. Odpowiemy również na wszystkie Państwa zapytania dotyczące noclegów w naszym Hotelu pod Szrenicą. Życzymy udanego pobytu!

Ważną sprawą jest, by nie wyjeżdżać na narty bez ubezpieczenia. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie dla sportowców, ubezpieczenia turystyczne… Wszystkie te rodzaje ubezpieczeń oferuje multiagencja One Globe Insurance ze Szczecina. Zapraszamy do skorzystania z oferty!